Partnerský program

iPure obálky

iPure je elektronický prémiový magazín bez reklam a PR článků. To samozřejmě vůbec neznamená, že bychom se bránili spolupráci s partnery, kteří mají zajímavé služby a produkty pro Apple komunitu. Naopak! Jen nabízíme nové, efektivnější a elegantnější formy komunikace se zákazníky než je běžná reklama či PR články. Chcete spolupracovat s iPure a oslovit přes 1000 nejlukrativnějších Apple uživatelů v ČR?

Recenze produktů

V iPure se za recenze neplatí! Je našim zájmem, stejně jako vašim, aby se o dobrých produktech a službách dozvěděli uživatelé, kterým tím můžeme pomoci vyřešit problém. Pokud máte zajímavý produkt, napište nám na redakce@ipure.cz, pošlete popis produktu a pokud i nám bude váš produkt připadat zajímavý, rádi jej vyzkoušíme.

 

Chcete dát o svém produktu vědět

iPure nabízí řadu možností, jak dát vědět české Apple komunitě o novince, speciální akci či nabídce. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné formy a připravíme balíček služeb na míru. Stačí nás kontaktovat na email partneri@ipure.cz. Pro lepší představu jsme připravili několik vzorových balíčků:

BASIC (5.000 Kč)

  • informace o produktu/službě s krátkým popisem a odkazem na web partnera v direct mailu Moštárna (aktuálně 1500+ adres)
  • informace o produktu s odkazem na web partnera na Facebook, Twitter a IG Story magazínu iPure (aktuální zásah cca 3500+)


PLUS (10.000 Kč)


MAXI (20.000 Kč)

  • obsahuje kompletní balíček PLUS
  • prezentaci vlastností produktu/služby v dedikovaném webináři iPure(500+)
  • dedikované video na YouTube kanálu @Alisczech (16 000+)
  • informace o probíhající spolupráci na Facebook, Twitter a IG Story @Alisczech a @Broz1k (10 000+)

 

Konference iPure NEXT

Dvakrát ročně pořádá iPure konferenci pro cca 100 účastníků v Praze a jednou ročně na Moravě. Konference vždy nabízí celodenní program přednášek zaměřených na efektivní využití Apple produktů. V rámci konference nabízíme prostor pro max. 5 partnerů, aby prezentovali své produkty a služby.

Nejbližší konference proběhne 10. 10. 2019 v Praze s tématem iPad 2.0.

Partnerům nabízíme:

Malý prezentační stolek (5.000 Kč)

Jedná se o kulatý prezentační stolek s průměrem 90 cm v předsálí konference s jednou židlí pro prezentujícího + prostor pro umístění 1 roll-upu v sále + 1 rollupu v stolku. K dispozici jsou pouze 2 místa pro partnery.

Velký prezentační stolek (10.000 Kč)

Jedná se o stůl 90 x 150 cm s 2 zásuvkami 240 V v sále konference. V ceně je i prostor pro umístění rollupu v sále. K dispozici jsou pouze 2 místa pro partnery.

Exkluzivní hlavní partner akce (25.000 Kč)

V ceně balíčku je velký prezentační stolek, umístění 2 rollupů, uvádění loga partnera ve všech prezentacích, programu, na vebu, v inzerci akce, 15 minutová firemní prezentace v rámci programu a 5 VIP vstupenek.