Živý komentovaný přenos WWDC 2020 s diváky

WWDC

Vývojářská konference WWDC se stala jednou z nejvýznamnějších událostí roku pro Apple komunitu. Tim Cook na ni tradičně se svým týmem představuje připravované nové verze operačních systémů a někdy přihodí i nějaký ten nový HW v rámci úvodní keynote. V pondělí 22. června od 19:00 středoevropského času si tuto akci můžete vychutnat s námi.

Letos jsme se rozhodli uspořádat unikátní komentovaný živý přenos s diváky. Na WWDC keynote se můžete samozřejmě podívat z pohodlí domova, protože Apple bude celou akci streamovat on-line. Pokud ale chcete zažít něco trochu víc intenzivnějšího, máme pro vás živý komentovaný přenos s diváky ve studiu. Co si pod tím představit?

V pondělí 22. června 2020 se ve studiu v Praze na Vinohradech sejdou dva redaktoři magazínu iPure (Honza Březina, Danek Březina) a dva redaktoři serveru CzechApple, aby společně živě komentovali WWDC keynote. Naše vysílání začne již v 18:30 na YouTube kanálu @Alisczech diskuzí nad tím, co je WWDC a co nás čeká. Od 19:00 pak budeme živě komentovat probíhající keynote a v češtině komentovat to, co bude Apple prezentovat. Keynote většinou trvá hodinu až hodinu a půl.

Craigh Federighi

Jak se stát divákem?

A abychom aspoň trochu navodili atmosféru, kterou mívají Apple Keynotes v sále, rozhodli jsme se pozvat do studia 10 diváků z řad uživatelů serverů digit.cz, czechapple.cz, ipure.cz a macforum.cz. Ti budou mít možnost nejen sledovat naživo přenos s námi, ale i zapojit se svými otázkami do komentovaného vysílání.

Pokud chcete být jedním z diváků, který zažije živý přenos s námi ve studiu, stačí se přihlásit přes on-line formulář na stránkách Digit.cz. Protože kapacita studia je omezená, v pátek 19. června v 18:00 vylosujeme 10 zájemců + 2 náhradníky, které obratem kontaktujeme a pozveme. Vzhledem k unikátnosti akce a omezenému počtu míst vás prosíme, abyste se hlásili pouze v případě, že jste si jistí, že se můžete zúčastnit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *