iPure 300/2023

iPure 300/2023

300. vydání! Právě teď na něj koukáte. Neuvěřitelné! U této příležitosti jsme pro vás připravili speciální vydání plné zajímavých a inspirativních rozhovorů. Nechybí kreativci, lidé z byznysu, ze zámoří či naše redakce. To vše naleznete ve 32. čísle iPure magazínu letošního roku. Užijte si nový iPure magazín, a to hned ve třech verzích – designové PDF, interaktivním ePUB a speciálním ePUB pro malé displeje.

Magazín ke stažení

Magazín si můžete do svého zařízení stáhnout ve formátu PDF: iPure 300/2023 (17,2 MB) a nebo pohodlně číst v naší mobilní aplikaci.

iPure 300/2023

Nově jsme pro vás připravili Interaktivní ePUB s animovanými prvky a zjednodušený ePUB pro malé displeje.

Editorial iPure 300/2023

Kdyby mi někdo před šesti lety řekl, že v iPure opravdu vydáme 300 čísel za sebou, jistě bych mu odpověděl, že tomu plně věřím, avšak někde v koutku duše bych možná měl drobné pochybnosti. Sami víte, jak to v byznysu vypadá, zvlášť když nemáte stabilního partnera/investora či sponzoring (reklamu). O to více jsem nejen já, ale i celá redakce, pyšná, že se nám to stále daří. Celý projekt iPure živíte a poháníte vy – čtenáři. Nebudu lhát, že jsou i horší období, kdy předplatné klesá, ale zároveň i světlejší, kdy přibývají noví čtenáři. Motivace je však stále stejná. Přinášet vám kvalitní applovský obsah bez reklamy s přidanou hodnotou. Vlastní názory, komentáře a praktické rady pro osobní i pracovní život.

Řekli jsme si, že 300. vydání pojmeme stylově. Připravili jsme pro vás speciální číslo plné rozhovorů s různými osobnostmi, úspěšnými podnikateli či kreativci. Dokonce jsme se podívali do zahraničí a výsledkem je obsah plný inspirace a pozitivního čtení o Apple a IT.

A abych nezapomněl, máme tu také skvělou soutěž o nový 15″ MacBook Air, který může být váš, když si náš magazín předplatíte či předplatné prodloužíte. Každý týden také losujeme o zajímavé ceny. Čím dříve se zapojíte, tím lépe pro vás.

Za celou redakci vám přeji, abyste si ho užili, a těším se například u 600. vydání nebo i jen příští týden. Filip Brož

iPure 300/2023

Komentářů:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *