iPure 200/2021

iPure 200/2021

Slavíme další milník a výročí – iPure magazín číslo 200, který je pro všechny a ve všech podobách zcela zdarma. Pojďte slavit s námi a přečtěte si recenzi na nový iMac nebo jak Honza po šesti letech přešel na Apple Watch. V magazínu najdete i recenzi na router Ubiquiti, jak na focení ve Slovinsku nebo další díl seriálu o programování. Užijte si letošní 34. vydání iPure magazín, a to hned ve čtyřech verzích – designové PDF, interaktivním ePUB, speciálním ePUB pro malé displeje a nově i Audio.

Magazín ke stažení

Magazín si můžete do svého zařízení stáhnout ve formátu PDF: iPure 200/2021 (20 MB) a nebo pohodlně číst v naší mobilní aplikaci. iPure 200/2021 Nově jsme pro vás připravili Interaktivní ePUB s animovanými prvky a zjednodušený ePUB pro malé displeje.

Editorial iPure 200/2021

Už je to více než 4 roky, co se pravidelně potkáváme nejen na stránkách magazínu iPure. Je to neuvěřitelné, jak čas rychle letí. Přijde mi to jako včera, co jsem šel za Honzou Březinou a společně jsme diskutovali nad tématem prémiového obsahu a magazínu o Apple. Rovněž si vzpomínám, že jsem vedl diskuzi s Markem Hajnem, který byl na skok v ČR, nebo s Honzou Pražákem, Jurou Iblem a v neposlední řadě i s Markem Nepožitkem či Patrikem Pavelkou. Už je to jako otřepané klišé – bez nich a hlavně bez vás by to nikdy nefungovalo. Opravdu moc si přeji, abych se dočkal editorialu číslo 400, 800 nebo i tisíc.

Nechci však nic slibovat. Poslední rok více než ukázal, že kdyby nebylo vás, tak to můžeme zabalit. Slíbili jsme, že magazín nebude závislý na reklamě a PR článcích, což se nám daří udržet a žijeme opravdu jen díky vám – české komunitě okolo značky Apple. Pevně věřím, že to zvládneme. Stále máme chuť a velkou motivaci přinášet vám každý týden kvalitní obsah zaměřený na návody a vlastní workflow. Zapojit se může každý, stačí nám napsat. Sami víte, že se na všechny dotazy snažíme odpovídat a vaše podněty směrem k obsahu bereme vážně. Podílejte se s námi na iPure a držte nám palce do další stovky. Je to jen číslo, nebo ne?

Filip Brož iPure 200/2021

1 komentář

  1. dovolím si upozornit, že k seriálu o programovávání už od předchozí části chybí zdrojové kódy na githubu. Seriál se na ně odvolává.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *