Vyhraj zbrusu nový iPad!

Soutěž o iPad

Máme rádi iPady a rozhodli jsme se  pro vás připravit nejen seriál o novinkách v iPadOS 16, který již vychází v magazínu, ale i možnost vyhrát zbrusu nový iPad! A nejen to, tuto akci můžete zkombinovat s 25% slevou na předplatné!

25% sleva na předplatné

Pokud si do 21. prosince 2022 vyberete, objednáte a zaplatíte jakékoli předplatné iPure.cz a použijete slevový kód iPad25, získáte jej s 25% slevou. Ta je k dispozici jak novým, tak i stávajícím zákazníkům při prodloužení předplatného!

 

Soutěž o iPad

Akce k černému pátku se navíc překrývá s novou soutěží, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s iStores! Všechna nová či prodloužená roční předplatná v období od 21. 11. 2022 do 21. 12. 2022 budou zařazena do slosování o nový iPad 10. generace! Stačí si v uvedeném období založit a zaplatit nové roční předplatné nebo o rok prodloužit stávající a my vás automaticky zařadíme do slosování.

Slosování proběhne 23. 12. 2022 na našem Facebooku.

 

Seriál o iPadech s iPadOS 16 v praxi

Protože iPadOS 16 přinesl řadu novinek, které posouvají možnosti iPadu, rozhodli jsme se pro všechny čtenáře připravit minisérii článků o tom, kam se iPad letos dostal. Již nyní si můžete číst články o tom, pro koho je a pro koho iPad vhodný a jak vybrat ten správný. Následovat budou další články o konkrétních novinkách v iPadOS 16 a jejich praktickém využití.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *