Vyhrajte úžasný iPad Pro M4 i s příslušenstvím

Vyhraj iPad Pro M4

V redakci iPure milujeme Apple novinky a nové iPady Pro s procesory M4 nám udělaly obrovskou radost! Chystáme výkonnostní testy, srovnání se starší verzí a co víc, ve spolupráci s INVZI.cz jsme pro vás připravili soutěž o nejnovější iPad Pro M4 i s příslušenstvím. Vyhrajte s námi nejlepší tablet na trhu!

Jak soutěžit o iPad Pro M4?

Je to velice jednoduché, stačí si od 16. května 2024 do 30. června 2024 objednat nové roční předplatné nejlepšího českého Apple magazínu iPure nebo o rok prodloužit stávající předplatné a my vás automaticky zařadíme do slosování.

Předplatit iPure

4. července vylosujeme na našem Facebooku v přímém přenosu vítěze a ten od nás získá nový iPad Pro M4 a k němu sadu příslušenství od INVZI.cz. Soutěžit mohou občané ČR či SK starší 18 let, kteří nejsou členy redakce či jejich rodinnými příslušníky.

Apple iPad Pro M4

Co můžete vyhrát?

Soutěžíme o nový iPad Pro M4 11” s Tandem OLED displejem a nejnovějším procesorem Apple Silicon M4! Protože Apple v balení nedodává prakticky žádné příslušenství, dohodli jsme se se společností INVZI a k tabletu dostanete i 2metrový 40Gbps USB-C kabel, nejmenší 45W GaN nabíječku na světě a stojánek s integrovaným USB-C HUBem.

INVZI příslušenství

Proč INVZI?

Společnost INVZI dlouhodobě vyvíjí a vyrábí špičkové GaN nabíječky, které jsou skvělým doplňkem k Apple produktům. Vybrat si můžete z široké škály výkonů podle toho, kolik Apple zařízení máte. Dále nabízí nejrůznější příslušenství jako jsou obaly, stojánky, kabely a další.

Nově jsou všechny tyto produkty s plnou lokální podporou a servisním zajištěním českého distributora dostupné přes web www.invzi.cz.

Proč předplatit iPure?

Kromě možnosti vyhrát nejnovější iPad Pro M4 získáte předplacením iPure přístup k nejlepšímu českému prémiovému Apple e-magazínu na českém trhu. Každý čtvrtek vychází v PDF, interaktivním ePUB i audio podobě s původními českými články bez reklam, PR nebo spekulací. Publikujeme návody, analýzy a praktické články, které vám pomohou využívat vaše Apple produkty naplno. Zároveň vydáváme redakční podcast, původní české knihy, pořádáme webináře a českou Apple konferenci. IPure zaštiťuje i český apple diskuzní server www.Macforum.cz.

Tím, že si předplatíte iPure získáte přístup nejen k aktuálním číslům, ale i k celému archivu 340 čísel, více jak stovky výukových videí a dalším materiálům. Vybrat si můžete ze tří typů předplatného podle toho, jaká forma obsahu vám nejvíc vyhovuje.

Ukázkové číslo

Neznáte iPure? Nemusíte kupovat zajíce v pytli. Stáhněte si ukázkové číslo v PDF, interaktivním ePUB, ePUB pro malé displeje nebo audio verzi a vyzkoušejte si, co nabízí.