Slavíme 100. číslo a dvouleté výročí

Je to skoro neuvěřitelné, ale včera jsme vydali 100. číslo našeho exkluzivního Apple magazínu a nezadržitelně se blíží 2. výročí existence našeho magazínu! Je to pro nás obrovská čest a zároveň důležitá událost, kterou jsme se rozhodli s vámi společně oslavit.

100. číslo pro všechny zdarma

Ať už jste předplatitelé nebo ne, výroční 100. číslo našeho magazínu si můžete vychutnat spolu s námi zcela zdarma. Zde je k dispozici plná PDF verze magazínu.

Speciální slevová akce

U příležitosti 100. čísla jsme se rozhodli přijít s rychlou slevovou akcí! Pokud si nejpozději do 29. září 2019 objednáte nové roční předplatné iPure nebo prodloužíte stávající předplatné o rok, můžete využít následující slevové kódy a slevy:

Oslava dvou let existence iPure

Na 10. října 2019 jsme pro vás od 9 do 17 hodin připravili konferenci iPad 2.0. Po ní bude od 19 hodin navazovat oslava dvou let existence iPure, která proběhne na zcela unikátním místě v Praze a můžete se těšit nejen na nevšední zážitek, ale prvních 100. přihlášených i na malý dárek. Vstup na akci je pro prvních 100 zcela zdarma, takže neváhejte a včas se registrujte!