Konference iPure NEXT Ostrava 9. 10. 2018

Konference iPure NEXT Ostrava

Líbí se vám, jakým způsobem připravujeme naše články? Chcete se dozvědět spoustu užitečných informací a potkat většinu autorů iPure naživo? Přijďte na naší konferenci. Po úspěšné první konferenci v Praze jsme připravili její pokračování v Ostravě!

O čem a pro koho?

Konference je určena pro uživatele a fandy Apple produktů, kteří chtějí vidět nejnovější produkty, služby a aplikace v praxi a naučit se je používat naplno. Největší výhodou Apple produktů je možnost je navzájem propojit. Proto jsme se při výběru témat zaměřili tentokrát zejména na synergii a efektivní využívání Apple produktů.

Pro Ostravu jsme připravili nový program doplněný o nejnovější funkce iOS 12 a mac OS Mojave!

Máte Mac, iPad, Apple Watch nebo iPhone a chcete se naučit nové postupy, řešení a triky? Pak je iPure konference právě pro vás!

Kdy, kde a za kolik?

Konference proběhne 9. 10. 2018 od 9:00 do 17:00 v prostorech Impact HUB Ostrava, Sokolská tř. 1263/24, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz (mapa).

Základní vstupné je 1 180 Kč / osobu.

Program

9:00 – 9:45 Odstraňte vše nepotřebné (Jan Pražák)

Minimalismus je zjednodušení. Odstranění zbytečností. Zjednodušení pohledu. Proč je takový směr populární? Proč o něm slyšíme všude kolem nás? Co se vůbec pod tímto pojmem skrývá v praxi? Ukážeme si, jak jediné slovo může změnit vaše osobní nastavení, práci a vlastně i celý život.

9:45 – 10:00 Představení iStores.cz (Nino Kuzma)

10:15 – 11:00 Jak na funkční kancelář s Apple produkty (Honza Březina)

Líbí se vám Apple produkty, ale nejste si jistí, zda jsou dobrými pracovními nástroji? Váháte mezi kanceláří založenou na iPadu nebo na Macu? Nabízím vám 45 minut koncentrované praxe a zkušeností. Vysvětlíme si, který HW, služby a aplikace jsou vhodné pro různé scénáře a potřeby. Řekneme si, jak nasadit Apple do převážně Windows prostředí a hlavně, jak zvýšit svojí efektivitu při každodenní kancelářské práci.

11:15 – 12:00 iPad, iPhone, Apple Watch a MacBook. Jde to vůbec dohromady? (Filip Brož)

Každý z nás řeší, jak skloubit dohromady práci a osobní život. S tím souvisí i jablečná zařízení, která nám mohou buď výrazně pomoci a nebo také stejným způsobem i škodit. Zároveň se na nás ze všech stran hrnou produktivní aplikace všeho druhu, až je těžké se v té záplavě vyznat. Máte pocit, že používáte svá zařízení efektivně? Filip vám představí svůj pracovní/osobní den a aplikace, bez kterých se neobejde. Víte například o tom, že Filipovo nejosobnější zařízení jsou aktuálně Apple Watch hodinky?

13:00 – 13:45 iPhone: milionkrát ne (Jura Ibl)

Podívejte se na svůj telefon a aplikace očima designéra. Jak Apple vytvořil nejoblíbenější telefon na světě, jak vznikají aplikace, které používáte a jak poznáte ty dobré. Design není o hezkých věcech, design je jak to funguje.

14:00 – 14:45 Ochrana soukromí ve světě moderních technologií (Honza Kučeřík)

Digitální bezpečnost je téma, které nikoho moc nebaví. Tedy alespoň do té doby, než se nás samotných osobně nějak dotkne. Vysoká bezpečnost mobilních technologií už dávno není doménou jen firem, které se snaží chránit před napadnutím zvenčí. Dnešní doba přináší mnohem větší rizika a hrozby nám obyčejným lidem. Všichni si pečlivě střežíme své osobní doklady a někdy zapomínáme, že svým mobilním zařízením svěřujeme mnohdy daleko citlivější údaje než jsou informace z občanského průkazu. Jaké hrozby dnešní doba přínáší a jak se proti nim chránit?

15:00 – 15:45 Přechod z Windows na Mac a zpět (Vláďa Janeček)

Musíte současně s počítačem od Applu používat i počítač s Windows? Anebo s Linuxem? Dozvíte se, jak co nejlépe používat tak rozdílné platformy a jak být na obou srovnatelně produktivní.

16:00 – 16:45 Vývoj mobilních aplikací, fikce a realita (Roman Maštalíř)

Existují tři základní obchodní modely vývoje mobilních aplikací. Vývoj vlastní aplikace nebo hry a její následný prodej na App Store, vývoj aplikace pro někoho jiného za finanční odměnu a ten si posléze zajistí prodej sám a nakonec vývoj služby (SaaS), jejíž součástí nebo celek je mobilní aplikace.
Za posledních 7 let jsem si prošel všemi modely. Cílem přednášky je podělit se s vámi o zkušenosti, úspěchy i neúspěchy, co funguje a co ne a odhalit vám všechny taje a zákoutí související s vývojem mobilních aplikací.

Registrace

* takto označená pole jsou povinnáGenerální partner konference
iStores.cz
Partneři akce: