Konference iPure 29. 3. 2019

iPure konference

Líbí se vám, jakým způsobem připravujeme naše články? Chcete se dozvědět spoustu užitečných informací a potkat většinu autorů iPure a hostů naživo? Přijďte na naší 3. konferenci.

O čem a pro koho?

Konference je určena pro uživatele a fandy Apple produktů, kteří chtějí vidět nejnovější produkty, služby a aplikace v praxi a naučit se je používat naplno. Tentokrát jsme vybrali hlavní téma bezpečnost, nicméně těšit se můžete i na přednášky obsahující efektivní využívání Apple produktů.  

Máte Mac, iPad nebo iPhone a chcete se naučit nové postupy, řešení a triky? Pak je iPure konference právě pro vás!

Kdy, kde a za kolik?

Konference proběhne 29. 3. 2019 od 9:00 do 17:00 v prostorách ImpactHUB Praha, Drtinova 10, Praha 5, Smíchov (mapa).

Základní vstupné je 1 280 Kč vč. DPH na osobu. V rámci VIP vstupného navíc získáte oběd, prioritní místa k sezení a záznam přednášek. Cena VIP vstupného je 2 990 Kč vč. DPH.

Konference iPure.cz

Program

9:00 – 9:45 Safe Guard (Jiří Hubík)

Jirka se na bezpečnost podívá skrze chytré hodinky, tedy přes Apple Watch. Vysvětlí nám, jak je bezpečně používat a kde v oblasti bezpečnosti Apple Watch využít. Dojde i na oblast zdraví a nebudou chybět ani tipy na zajímavé aplikace.

10:00 – 10:45 Osobní efektivita s Applem 2.0 (Honza Březina)

Připadáte si zahlceni prací, úkoly, komunikací a technologiemi? Zkoušíte různé metody, technologie, aplikace a pořád to není ono? Přijďte se nechat inspirovat modelem Honzy Březiny, který je cestovatel, fotograf a na dálku řídí několik projektů.

11:00 – 11:45 Privacy by design (Jura Ibl)

Diskuse o bezpečnosti a ochraně soukromí možná hýbe světem, ale na řadu rozhořčených otázek neznáme odpovědi. Apple je jedna z mála firem, která se je snaží nacházet. Jak přemýšlet o bezpečnosti jinak a jak na tom ušetřit i pohádkově zbohatnout. Jura Ibl shrnuje svoje zkušenosti s designem digitálních produktů a nekonečným soubojem bezpečnosti s pohodlím.

13:00 – 13:45 Když toto, pak tamto – aneb vychytralá automatizace online služeb přes Zapier,  Integromat či Zkratky ve firmě a životě (Tomáš Baránek)

Tomáš dlouhodobě (v osobním životě i v Melvilovi) uplatňuje chytrou automatizaci a propojení řady služeb jako jsou e-maily, tabulky, zejména pak skrze Airtable, Basecamp, TeamGantt a další. Ukáže vám, jak používá Zapier, ale také mnohem sofistikovanější Integromat pro zvýšení efektivity týmu pomocí automatizace workflow.

14:00 – 14:45 Na heslo 1234 zapomeňte (Filip Brož)

Víte o tom, že byste si pro každou službu a webový účet měli vytvářet silné a jedinečné heslo, které obsahuje kombinaci písmen a číslic? Jen tak, budete mít svůj účet opravdu v bezpečí. Na druhou stranu přichází otázka, kam hesla ukládat? Filip nám představí nativní řešení v podobě Klíčenky až po pokročilejší aplikace a služby. Dotkne se i tématu etického chování na internetu a vysvětlí, proč je v dnešní době téměř povinnost používat nějakou VPN službu. A co teprve blokování nevhodné reklamy.

15:00 – 15:45 Chytře na macOS (Filip Nerad)

Slyšeli jste, že se Mac nehodí do firemního prostředí? Že není bezpečný? Filip nám tento mýtus vyvrátí. Ukáže nám, jak macOS integrovat do firmy, jak jej nastavit, zabezpečit a podíváme se také na možnosti integrovaných služeb samotného systému.

16:00 – 16:45 Co nám Apple představil (Filip Brož, Jiří Hubík, Jura Ibl)

Redakční panelová diskuse k Apple eventu. Podíváme se společně s vámi na představené produkty a služby a mimo jiné zodpovíme vaše otázky.

Registrace

* takto označená pole jsou povinnáZákladní vstupné 1290 Kč vč. DPHVIP vstupné 2990 Kč vč. DPHFiremní balíček 5 vstupů 4900 Kč vč. DPH


Partneři akce:

EasycoBedoCZ