iPure 100/2019

iPure 100/2019

V letošním jubilejním 37. vydání iPure magazínu si můžete přečíst tradiční iPure Koncil s Apple osobnostmi na téma Apple a osobní život, rozbor Apple Keynote nebo 100+ nejlepších iOS a macOS klávesových zkratek. Dále se dozvíte něco o statistikách iPure jako takového a na závěr si přečtete manuál, jak se dívat na filmy. Přejeme příjemnou zábavu s iPure 100/2019.

Magazín ke stažení

Magazín si můžete do svého zařízení stáhnout ve formátu PDF: iPure 100/2019 (17,3 MB) a nebo pohodlně číst v naší mobilní aplikaci

Editorial iPure 100/2019

Vítám vás u jubilejního 100. čísla magazínu iPure. Pevně věřím, že to není poslední oslavné číslo a třeba se jednou dočkáme i magazínu s pořadovým číslem tisíc. Narozeninové číslo si žádá i speciální obsah, proto jsem rád, že si za malý okamžik můžete přečíst další iPure Koncil, tentokrát s různými českými osobnostmi na téma Apple a osobní život. Samozřejmě jsme nevynechali ani podzimní Apple Keynote a máme pro vás jasný názor na všechny produkty. Každý redaktor přitom vyfasoval jiné zařízení. Následuje Honza Březina a jeho přehled 100+ nejužitečnějších zkratek, a to nejen pro macOS, ale i iOS. Neméně zajímavý je i článek Lukáše Gregora, který sepsal vyčerpávající workflow, jak a kde se dívat na filmy. Je to neuvěřitelné, ale celkově jste si již mohli přečíst 594 článků, na které jsme spotřebovali více než 4 610 510 znaků a 715 089 slov. Ostatně další zákulisní a redakční informace a bilanci si můžete přečíst v mém článku. Vážení čtenáři, fandové Apple a milovníci nakousnutých jablek. Děkujeme vám, že jste s námi a podporujete nás. Užijte si narozeninové číslo a pamatujte – jedeme dál! Už teď připravujeme skvělé a užitečné články a další projekty s tématikou Apple.
Za iPure redakci Filip Brož.

Čtenářům s předplatným STANDARD a FULL je k dispozici i webový archiv

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *