Sledujte zpravodajství z CES 2024 a vyhrajte HomePod!

Soutěž Homepod

Začátek roku již tradičně znamená i konání veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas. I letos jsme pro vás připravili zpravodajství přímo z místa konání a k tomu i soutěž o HomePody! Sledujte nejaktuálnější dění a vyhrajte chytré reproduktory od Applu.

Zpravodajství z CES 2024

Veletrh CES již dlouhá desetiletí ukazuje trendy v oblasti spotřební elektroniky na nadcházející rok. Díky konání na začátku ledna jej firmy hojně využívají pro představování novinek na následujících 12 měsíců. Apple přímo se akce neúčastní, ale přesto pro Apple uživatele přinese mnoho užitečného. Na CES se tradičně objevuje velké množství příslušenství pro iPhony, iPady a Macy. Určitě se dočkáme novinek v oblastech jako je umělá inteligence, virtuální a rozšířená realita nebo třeba elektromobilita. Takže je na co se těšit. Novinky vám přineseme v lednových číslech magazínu iPure.

Jako bonus jsme pro vás připravili on-line Apple Poradnu a živou reportáž z Cupertina, která proběhne 7. ledna od 18:00 na YouTube Alisczech.

CES 2020

 

Soutěž o HomePody

Milujeme Apple produkty a je nám líto, že HomePody se oficiálně v ČR neprodávají. A tak jsme se rozhodli, že pro vás v Kalifornii koupíme jeden velký HomePod 2. gen a jeden HomePod mini a zasoutěžíme si o ně.

Je to velice jednoduché. Stačí si objednat a zaplatit nové předplatné iPure nebo prodloužit či vylepšit stávající a to mezi 5. lednem 2024 a 5. únorem 2024. Pokud se rozhodnete pro roční předplatné, zařadíme vás do slosování o velký HomePod. Pokud zvolíte kratší předplatné, budete ve slosování o HomePod mini. losování proběhne 7. února 2024 online na našem FB a vítěze budeme kontaktovat emailem.

Sleva 33%

Abychom vám předplatné ještě zatraktivnili, můžete po dobu soutěže využít slevový kód CES2024 a získat 33% slevu na předplatné. Ta platí pro všechny druhy předplatného a to jak pro zakoupení nového, tak pro prodloužení či upgrade.

Předplatit iPure

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *