Valentýnská soutěž s iPure

iPure Valentýn

iPure je prémiový Apple magazín, který je určen všem Apple uživatelům i uživatelkám. Myslíme i na jejich partnery, a tak jsme připravili na druhou polovinu února speciální valentýnskou soutěž, ve které můžete vyhrát Apple Watch 4 s měřením EKG pro sebe i svého partnera! Postarejte se s pomocí iPure o srdce svého partnera!

Jak soutěž probíha?

Je to velice jednoduché. Stačí si od 14. do 28. února 2019 včetně předplatit nebo prodloužit libovolné roční předplatné našeho prémiového Apple magazínu iPure a stihnout platbu za předplatné do konce února 2019. Jakmile platbu přijmeme, automaticky vás zařadíme do slosování.

Co přesně můžete vyhrát?

Losovat budeme jednoho výherce, který získá dvojici chytrých hodinek Apple Watch 4. generace dovezených z USA, pomocí kterých můžete měřit EKG nejen vy, ale i váš milovaný partner. Pro ni máme připraveny Apple Watch 4 40mm Rose Gold a pro něho pak Apple Watch 4  44 mm Nike Plus ve Vesmírné šedé.

Hodinky jsme speciálně pro tuto soutěž dovezli z USA, takže již nyní podporují měření EKG a samozřejmě mají plně lokalizovaný operační systém, roční záruku a veškerou funkcionalitu modelů prodávaných v ČR.

iPure Valentýn

Jak soutěžit?

Je to jednoduché. Stačí si na webu iPure objednat a zaplatit předplatné iPure mezi 14. únorem a 28. únorem 2019. Do slosování budete zařazeni automaticky a pokud vyhrajete, budeme vás kontaktovat na e-mailu uvedeném při registraci nejpozději 8. 3. 2019. Cenu je nutné si osobně převzít nejpozději do 30. 5. 2019 a není možné ji vyměnit za peněžní plnění. Ze soutěže jsou vyloučeni členové redakce iPure a jejich rodinní příslušníci. Pokud nám pomůžete sdílením informace o soutěži ve svém okolí či na sociálních sítích, můžete možná udělat radost někomu ze svých blízkých. Na sociálních sítích použijte hashtag #iPureValentyn, abychom mohli vaše příspěvky dál sdílet.  Pořadatelem soutěže je iPurecz s.r.o. Bližší informace o soutěži můžete získat na e-mailu info@ipure.cz.

Co je iPure?

iPure je původní český elektronický magazín, který vychází jednou týdně v PDF podobě. Neobsahuje žádné reklamy, spekulace ani neužitečná informace. Publikujeme pouze původní, praktické návody, recenze, analýzy a postupy určené pro uživatele Apple zařízení. Každý týden se můžete těšit na 5 nových článků. Předplatné STANDARD obsahuje přístup k PDF magazínu včetně kompletního archivu všech předchozích čísel a k webovému archivu článků. Stojí 200 Kč měsíčně. Předplatné FULL navíc přidává audio verzi magazínu, výuková videa, webináře a možnost pokládat otázky členům redakce. Stojí 400 Kč měsíčně. Ukázkové číslo magazínu iPure si můžete stáhnout zde: iPure 63/2018