Vyhraj cestu snů do Applu – prodlouženo do 13. 9. 2019!

Cesta snů do Applu

Jste správná iOvce a vždy jste se chtěli podívat do Applu v Kalifornii? Navštívit San Francisko a Cupertino, místa spjatá s historií Applu a osobností Steva Jobse? S námi se vám může tento sen splnit! Předplaťte si na rok iPure v do 13. 9. 2019 a my vás automaticky zařadíme do soutěže Cesta snů do Applu!

Na začátku ledna se chystá naše redakce na veletrh CES 2020, odkud pro vás budeme dělat reportáže. Když už cestujeme na západní pobřeží USA, rozhodli jsme se kromě Las Vegas navštívit i Apple v Cupertinu, San Francisko a také Los Angeles. A to nejlepší? Můžete jet s námi a my to zaplatíme za vás. Navštívíme Apple garáž, původní centrálu Applu na 1 Infinity Loop i nový Apple Park. Potkáme zajímavé osobnosti ze Silicon Valley a budeme na největším veletrhu spotřební elektroniky na světě. Vyhrajte cestu snů do Applu! Po loňském úspěchu soutěže pro vás máme druhý, vylepšený ročník!

Soutěž o cestu do Applu a na veletrh CES 2020

Pokud si v období od 15. června do 13. září 2019 objednáte a zaplatíte předplatné iPure BASIC, STANDARD či iPure FULL na rok, automaticky vás zařadíme do slosování o cestu s naší redakcí do Applu a na veletrh CES 2020! Pokud již máte iPure předplacený, nevadí. Stačí si v uvedené době prodloužit své stávající předplatné o další rok a jste v soutěži také!

Apple Cupertino

Cesta snů do Applu! O co soutěžíme?

Cesta začne 3. ledna 2020 odletem z pražského letiště do San Franciska. Čeká nás den v San Francisku, den v Cupertinu s návštěvou 1 Infinity Loop a Apple Parku, 3 dny na veleterhu CES 2020 a den v Los Angeles. Návrat do ČR bude 12. ledna 2020.

Výherce od nás získá:

 • životní cestu snů do Kalifornie
 • letenku včetně všech poplatků PRG-SFO a LAX-PRG
 • ubytování na dvoulůžkovém pokoji
 • dopravu osobním autem s členy redakce iPure po celou dobu cesty
 • návštěva centrály Applu v Cupertinu
 • novinářský vstup na veletrh CES 2020 v Las Vegas
 • prohlídka San Franciska a Los Angeles

Cestovat budete se členy redakce, kromě jiného s Honzou Březinou, který je zkušeným průvodcem. Postaráme se o vás. Jediné náklady, které si budete muset uhradit sami je stravování.

Vyhrát cestu do Applu

 

Sdílejte radost a vyhrajte Apple tričko

Pomozte nám sdílet ve své sociální bublině tuto soutěž a my vás za to odměníme. Pokud v průběhu soutěže budete na Facebooku, Twitteru či Instagramu sdílet informaci o této soutěži a do příspěvku přidáte hashtag #AppleSen, zařadíme vás do soutěže o tři originální Apple trička, která jdou koupit pouze v Cupertinu! Navíc vám dáme 15 % slevu na libovolné předplatné iPure. Každý jednotlivý příspěvek bude zařazen do slosování, takže čím více a častěji budete sdílet, tím větší šanci máte vyhrát!

Pravidla soutěže

 • Soutěž probíhá od 15. 6. do 13. 9. 2019
 • Soutěže se mohou účastnit občané ČR či SK starší 15 let. V případě nezletilého výherce je nutný písemný souhlas rodičů s cestou.
 • Do slosování o zájezd budou automaticky zařazeni noví předplatitelé nebo předplatitelé, kteří prodlouží své stávající předplatné. V obou případech je podmínkou objednat a zaplatit předplatné iPure BASIC, STANDARD či iPure FULL na 1 rok a to v době konání soutěže.
 • Do slosování o drobné ceny budou automaticky zařazeni všichni předplatitelé s aktivním předplatným v den slosování.
 • Slosování proběhne 16. září 2019 a bude online streamováno. Záznam slosování najdete na: https://www.facebook.com/ipure.cz/
 • Vítěz bude zveřejněn na této stránce a kontaktován emailem během 7 dnů od slosování. Vítězem se stal Pavel Petráček, gratulujeme!
 • Výhru není možné vyměnit za peněžní plnění a propadá v případě, že vítěz nesplní podmínky nutné pro vstup do USA nebo se z jakéhokoliv důvodu cesty nezúčastní. Vítěz za sebe může na cestu poslat náhradníka, jeho jméno je ale nutné oznámit pořadatelům do 25. září 2019.
 • Pořadatelem soutěže je společnost iPurecz s.r.o., Žižkov II 3133, 580 01 Havlíčkův Brod, IČO: 064 81 663, DIČ: CZ 064 81 663

Co nabízí předplatné iPure?

iPure je původní český prémiový elektronický týdeník zaměřený na Apple uživatele a fandy. Každý čtvrtek přinášíme nádherně vysazený elektronický magazín, ve kterém najdete užitečné informace, návody, recenze, zamyšlení a analýzy všeho, co se týká Applu. Předplatitelé mají přístup k celému archivu více jak 80 čísel a webové podobě s předplatným STANDARD a předplatné FULL navíc obsahuje audio verzi, webináře, výuková videa a další bonusy. iPure zároveň pořádá setkání Apple fandů, pravidelně vydává podcasty a podporuje českou Apple komunitu řadou dalších aktivit. Pokud si předplatíte iPure získáte kvalitní informace bez reklam, spekulací a balastu. Zároveň podpoříte projekt, který pomáhá ostatním. Předem díky za podporu!

 

Ukázkové číslo zdarma:

iPure 86/2019

 

Doplňková soutěž

Navíc jsme pro vás letos soutěž vylepšili. Každý týden v pátek večer vylosujeme jednoho předplatitele bez ohledu na to, jaké má předplatné, a získá jednu z připravených drobných cen a to od 21.6. do 9.8. 2019! Zároveň s vylosováním výherce odtajníme výhru pro další týden ? Čím dřív si iPure předplatíte, tím většího množství slosování se zúčastníte!

Slosování 21. 6. 2019 : vítěz získá životopis Jony Iva (Veronika Dospělová)
Slosování 28. 6. 2019: roční předplatné FULL (Jan Mrzena)
Slosování 6. 7. 2019: originál Apple tričko „Homepod“ (Martin Havlíček)
Slosování 12. 7. 2019: letní Apple workshop dle vlastního výběru (Jaroslav Řízek)
Slosování 19. 7. 2019: pouzdro na iPhone od Tech 21 (Renata Nekvasilová)
Slosování 26. 7. 2019: USB-C HUB Hyper (Karel Novák)
Slosování 2. 8. 2019: sluchátka Lamax Dot1 (Martin Ondra)
Slosování 9. 8. 2019: reproduktor Lamax Solitaire 1 (František Mázl)