Redakční podcast #2: iPhone X

Druhý díl redakčního podcastu jsme věnovali řadě témat. Tím hlavním je samozřejmě iPhone X, ale došlo i na řadu dalších. Celkem se nás sešlo z redakce pět, takže se můžete těšit na více jak hodinu zajímavého povídání.

Moderátory jsou Jura Ibl a Patrik Pavelka. Hosty druhého dílu byly Filip Brož, Honza Březina a Jirka Hubík. Celkem pět členů redakce, z nichž čtyři mají iPhone X, se setkalo v jedné přátelské diskuzi. Kromě nejnovějšího iPhonu došlo na řadu dalších témat, protože jednotlivé produkty Applu jsou provázané. Dovolili jsme si zahrát i trochu na vizionáře.

iPhone X

1 komentář

  1. První číslo mne nenadchlo stejně jako první podcast – pravděpodobně zapůsobila moje velká představivost a fantazie, ale druhé číslo hle hle asi si tam něco vyberu. Další číslo skvělé a už se nemůžu dočkat čtvrtka a článku o X. Druhý podcast doslova vynikající a jenom malá otázka proč se nemoha natáhnout na dvě, případně ještě lépe na tři hodiny.V tom vašem povídání bylo několik témat, které podle mne by si zasloužil vlastní prostor, třeba ivěci a dětí, velice inspirativní.Přeji Vám, aby se Vám podařilo si vychovávat vaše čtenáře, stejně tak, jako se Vám to daří u mne – to znamená kvalitou. Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *