Exkluzivní klíčenka Orbitkey 2.0 k předplatnému iPure

Máme rádi moderní technologie a gadgety, které dělají každodenní život lepším, jednodušším či pohodlnějším. Proto jsme se dohodli s Gentlemanstore.cz a od 1. do 21. května vám k ročnímu předplatnému iPure STANDARD či FULL přidáme moderní klíčenku Orbitkey 2.0 zdarma!

Proč klíčenka Orbitkey 2.0

Máte rádi minimalismus? Klíčenka Orbitkey umožňuje radikálně zmenšit velikost vašich klíčů a nejen to. Klíče jsou uloženy uvnitř, takže nepoškrábou displej telefonu v kapse, necinkají a přitom jsou pohodlně dostupné. Orbitkey 2.0 se vyrábí v mnoha variantách. My jsme pro vás vybrali sportovní verzi vyrobenou z  polymeru a pak elegantní koženou verzi. Obě zvládnou pojmout až 7 klíčů, plus na ouško můžete umístit například čip pro bezdrátové otevírání dveří. Víc o klíčence se můžete dozvědět ve videu Honzy Březiny.

Orbitkey 2.0

Dárek zdarma

Celá akce je velice jednoduchá. Pokud si v období od 1. do 21. května 2019 objednáte a do konce května 2019 zaplatíte roční předplatné iPure typu STANDARD nebo FULL, zašleme vám klíčenku Orbitkey 2.0 kamkoli do ČR či SK zdarma. K předplatnému STANDARD získáte polymerovou verzi v půlnoční modré. K předplatnému FULL pak hnědou koženou. Akce se vztahuje jak na nové předplatitele, tak i na stávající, kteří si v době akce prodlouží o rok své předplatné.

Klíčenky budou odeslány partnerem akce v průběhu června 2019.

Orbitkey 2.0

Objednat nové předplatné či prodloužit stávající můžete zde

 

Co nabízí iPure

iPure je prémiový elektronický Apple týdeník bez reklam, spekulací a PR článků. Každý čtvrtek přináší pět praktických článků – návody, recenze, analýzy, srovnání – v nádherné sazbě. Vše původní české texty od zkušených autorů.

Předplatné STANDARD obsahuje přístup k PDF verzi magazínu včetně kompletního archivu, webové podobě článků a textů v mobilní aplikaci.

Předplatné FULL navíc přináší audio podobu magazínu, výuková videa, poradnu, webináře a další služby.

 

Ukázkové číslo ZDARMA:

iPure 77/2019