Soutěž Apple sen 2020

Jednou z tradic iPure je letní soutěž o cestu snů do Applu a na veletrh CES. Bohužel letošní rok je poznamenaný spoustou omezení, nejistot a nejasné budoucnosti, takže jsme dlouho přemýšleli, zda vůbec dokážeme tradici udržet. Nakonec jsme se rozhodli, že si náš Apple sen vzít nenecháme a přizpůsobíme se situaci.

Pořadatelé veletrhu CES oznámili, že ročník 2021 se chystají udělat virtuálně. Většina předních hráčů na trhu se spotřební elektronikou potvrdila svou účast a teď se jen čeká, jak bude virtuální akce vypadat. I my počítáme s tím, že nevynecháme ročník 2021, ale pro naší soutěž to znamená, že potřebujeme záložní plán. Vzhledem k tomu, že nikdo z nás netuší, co se bude dít na přelomu 2020 a 2021, rozhodli jsme se připravit na všechny varianty.

 

Jak soutěžit?

Je to jednoduché jako vždy! Stačí si od 3. 7. do 3. 9. 2020 objednat a zaplatit nové roční předplatné iPure nebo prodloužit o rok stávající předplatné a my vás zařadíme do slosování.

Abychom vám rozhodování udělali ještě jednodušší, po dobu soutěže můžete využít 33% slevu na všechny typy předplatného. Stačí použít slevový kód APPLESEN. Je jedno, jestli si zvolíte BASIC, STANDARD nebo FULL.

5. září vylosujeme on-line jednoho výherce, který si vybere jednu výhru, která mu nejvíc bude vyhovovat dle aktuální situace.

Výherce: Vladimír Petrčka

V soutěži Apple Sen 2020 budeme postupně odemykat celkem 3 ceny a výherce si bude moct vybrat tu, která mu bude nejvíc vyhovovat. O co tedy budeme soutěžit?

Virtuální cesta snů do Applu

Pojistkou pro špatný scénář je základní cena – virtuální cesta snů. Náš kolega z USA na začátku ledna navštíví Apple Park a výherci zprostředkujeme cestu s ním na dálku! Zajistíme pro výherce přístup do VIP sekce virtuální části veletrhu CES 2021, přivezeme originál Apple tričko a hrníček z Cupertina, zařídíme virtuální prohlídku San Franciska, Cupertina a Los Angeles.

Počítač s procesorem Apple Silicon

Na konci roku 2020 má Apple uvést na trh první počítač s procesorem Apple Silicon. Nevíme zatím kdy, nevíme jaký, ale víme jistě, že budeme mezi prvními, kdo ho pořídí a bude testovat! Pokud nebude v první vlně dostupný v ČR, přivezeme jej z USA, abychom našim čtenářům mohli přinést praktické zkušenosti. Přesně měsíc po tom, co jej dostaneme do redakce tento unikátní kus hardware může být váš! Pokud se soutěže zúčastní alespoň 386 předplatitelů, kteří si předplatí roční předplatné iPure magazínu, odemkneme tento počítač jako cenu.

Apple Cupertino

Cestu do Applu a na veletrh CES 2021

Pokud se soutěže zúčastní alespoň 787 předplatitelů, kteří si předplatí roční předplatné iPure magazínu, odemkneme nejvyšší cenu – fyzickou cestu snů do Applu. Cesta začne již 29. prosince 2020 odletem z pražského letiště do Los Angeles. Čeká nás Los Angeles, San Francisko, den v Cupertinu s návštěvou 1 Infinity Loop a Apple Parku, Las Vegas a návrat do Los Angeles. Návrat do ČR bude 10. ledna 2021.

Výherce od nás získá:

 • životní cestu snů do Kalifornie
 • letenku včetně všech poplatků PRG-LAX-PRG
 • ubytování na dvoulůžkovém pokoji
 • dopravu osobním autem s členy redakce iPure po celou dobu cesty
 • návštěva centrály Applu v Cupertinu
 • novinářský vstup na virtuální veletrh CES 2021 a prohlídku Las Vegas
 • prohlídka San Franciska a Los Angeles

Cestovat budete se členy redakce, kromě jiného s Honzou Březinou, který je zkušeným průvodcem. Postaráme se o vás. Jediné náklady, které si budete muset uhradit sami je stravování.

Vyhrát cestu do Applu

 

Sdílejte radost a vyhrajte Apple tričko

Pomozte nám sdílet ve své sociální bublině tuto soutěž a my vás za to odměníme. Pokud v průběhu soutěže budete na Facebooku, Twitteru či Instagramu sdílet informaci o této soutěži a do příspěvku přidáte hashtag #AppleSen, zařadíme vás do soutěže o tři originální Apple trička, která jdou koupit pouze v Cupertinu! Každý jednotlivý příspěvek bude zařazen do slosování, takže čím více a častěji budete sdílet, tím větší šanci máte vyhrát!

Pravidla soutěže

 • Soutěž probíhá od 3. 7. do 3. 9. 2020
 • Soutěže se mohou účastnit občané ČR či SK starší 15 let. V případě nezletilého výherce je nutný písemný souhlas rodičů s výhrou.
 • Do slosování budou automaticky zařazeni noví předplatitelé nebo předplatitelé, kteří prodlouží své stávající předplatné. V obou případech je podmínkou objednat a zaplatit předplatné iPure BASIC, STANDARD či iPure FULL na 1 rok a to v době konání soutěže.
 • Slosování proběhne 5. září 2020 a bude online streamováno. Záznam slosování najdete na: https://www.facebook.com/ipure.cz/
 • Vítěz bude zveřejněn na této stránce a kontaktován emailem během 7 dnů od slosování.
 • Vítěz si vybere z odemknutých výher dle vlastního uvážení.
 • Výhru není možné vyměnit za peněžní plnění. Fyzická cesta snů propadá v případě, že vítěz nesplní podmínky nutné pro vstup do USA nebo se z jakéhokoliv důvodu cesty nezúčastní. Vítěz za sebe může na cestu poslat náhradníka, jeho jméno je ale nutné oznámit pořadatelům do 25. září 2020.
 • Pokud si výherce vybere fyzickou cestu do USA a v plánovaném termínu nebude možné cestovat do USA z důvodu vládních restrikcí, přeložíme cestu na pozdější termín.
 • Přesnou konfiguraci počítače s procesorem Apple Silikon určí redakce iPure dle potřeb testování.
 • Pořadatelem soutěže je společnost iPurecz s.r.o., Žižkov II 3133, 580 01 Havlíčkův Brod, IČO: 064 81 663, DIČ: CZ 064 81 663

Co nabízí předplatné iPure?

iPure je původní český prémiový elektronický týdeník zaměřený na Apple uživatele a fandy. Každý čtvrtek přinášíme nádherně vysazený elektronický magazín, ve kterém najdete užitečné informace, návody, recenze, zamyšlení a analýzy všeho, co se týká Applu. Předplatitelé mají přístup k celému archivu více jak 80 čísel a webové podobě s předplatným STANDARD a předplatné FULL navíc obsahuje audio verzi, webináře, výuková videa a další bonusy. iPure zároveň pořádá setkání Apple fandů, pravidelně vydává podcasty a podporuje českou Apple komunitu řadou dalších aktivit. Pokud si předplatíte iPure získáte kvalitní informace bez reklam, spekulací a balastu. Zároveň podpoříte projekt, který pomáhá ostatním. Předem díky za podporu!

 

Ukázkové číslo zdarma:

iPure 141/2020