iPure párty v Apple Museu

Apple Museum

iPure magazín oslavuje dvouleté výročí a rovněž sté číslo magazínu, které nedávno vyšlo. Co by to však bylo za oslavu bez pořádné párty, a to rovnou v Apple stylu. Dovolujeme si vás srdečně pozvat 10. října od 18:30 do prostor pražského Apple Musea, kde se bude konat jedinečná iPure Apple párty.

Čekají vás jedinečné prostory unikátního Apple Musea, stovky Apple produktů a pravděpodobně největší setkání Apple fandů v ČR v letšním roce!

Prvních sto příchozích se může těšit na vstup do musea zdarma a drobný dárek od redakce iPure, takže se přihlaste a přijďte včas! Přihlásit se můžete buď prostřednictvím aplikace Meet-Up nebo na naší Facebookové události.

Po celou dobu párty bude otevřený nealkoholický bar, k zastižení bude většina členů redakce a účast přislíbila i řada osobností české Apple scény, takže nebude chybět ani networking v prostorách musea spojený s prohlídkou Apple historie.

Apple Museum naleznete v centru Prahy na adrese Husova 21, 110 00 Staré Město.

Program:

  • 18:30 Zahájení akce v prostorách Apple Musea
  • 19:00 Oficiální uvítání a proslov
  • 19:30 – 20:00 Networking v prostorách Apple Musea spojený s prohlídkou Apple historie
  • 20:00 Tombola
  • 20:15 – 21:00 Networking v prostorách Apple Musea spojený s prohlídkou Apple historie

V Apple Museu naleznete největší soukromou sbírku Apple produktů na světě. Praha je prvním městem, kde je možné jedinečnou výstavu vidět. Představuje nejhodnotnější a nejkomplexnější sbírku počítačů od roku 1976 až 2012 i nejrůznějších předmětů společnosti Apple, Pixar a Next. Přijďte si prohlédnout unikátní exponáty značky, která začínala v garáži a stala se nejhodnotnější firmou na planetě. Prozkoumejte zblízka Jobsův odkaz v podobě revolučních převratů uprostřed světa moderních technologií, a to společně s dalšími nadšenci, Apple fanoušky a samozřejmě i iPure redakcí.

Buďte s námi i na dálku

Protože se jedná o zcela jedinečnou událost, budeme se ji před, v průběhu i po jejím skončení věnovat hodně na našich sociálních sítích! Proto rozhodně sledujte náš Facebook, Twitter a Instagram

Apple Tombola

Tombola

Na ipure.cz #Apple party v AppleMuseum.com bude kromě jiného unikátní tombola. Losovat budeme 3 výherce a máme připraveny následující ceny:

1) Historický hrneček APPLE (2009) z Cupertina, ze kterého možná pil i Steve Jobs! ❤️

2) Sadu 3 triček: Originál Apple triko designované Jony Ivem v Kalifornii. iPure triko designované Markem a Filipem v Havlíčkově Brodě a Macforum triko designované Honzou v Bohnicích ?

3) Zvětšeninu titulní stránky iPure, na kterou budeme celý večer sbírat podpisy českých Apple osobností. ?

A pro všechny výherce licence Avast Software SecureLine pro klidné spaní ?‍♀️

Těšíme se na vás! Na téhle akci nemůžete chybět.