iPure konference 6. 6. 2018

Impact HUB Praha

Líbí se vám, jakým způsobem připravujeme naše články? Chcete se dozvědět spoustu užitečných informací a potkat většinu autorů iPure naživo? Přijďte na naší konferenci!

O čem a pro koho?

Konferenci je určena pro uživatele a fandy Apple produktů, kteří chtějí vidět nejnovější produkty, služby a aplikace v praxi a naučit se je používat naplno. Největší výhodou Apple produktů je možnost je navzájem propojit. Proto jsme se při výběru témat zaměřili tentokrát zejména na synergie a efektivní využívání Apple produktů.

Máte mac, iPad nebo iPhone a chcete se naučit nové postupy, řešení a triky? Pak je iPure konference právě pro vás!

Kdy, kde a za kolik?

Konference proběhne 6. 6. 2018 od 9:00 do 17:00 v prostorech ImpactHUB Praha, Drtinova 10
Praha 5, Smíchov (mapa). Základní vstupné je 1 180 Kč / osobu.

Program

9:00 – 9:45 Jak na Homekit (Jiří Hubík)

V roce 2014 představila společnost Apple, společně s iOS 8 HomeKit, jako svojí softwarovou platformu, která umožní uživatelům nastavit iPhone nebo jiné iOS zařízení pro řízení chytré domácnosti. Jirka vysvětlí kam se platforma posunula, jak funguje, jaká má pravidla a zároveň se podívá na trendy v podporovaném příslušenství. Těšit se může na tipy a triky, zejména pro nastavení scén a automatizací. 

10:00 – 10:45 Udělejte si kancelář kdekoli (Honza Březina)

Potřebujete pracovat na cestách, chcete se osvobodit od pracovního stolu nebo jen naplno využít iPhone a iPad? Připravil jsem pro vás přehled praktických tipů a zkušeností digitálního nomáda. Představíme si užitečné příslušenství, aplikace, služby a postupy. Udělejte si mobilní kancelář kdekoli.

11:00 – 11:45 Osobní produktivita a workflow (Filip Brož)

Ze všech stran se na nás hrnou produktivní aplikace všeho druhu, až je někdy těžké se v té záplavě vyznat. Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, kolik aplikací reálně opravdu používáte? Filip vám představí svůj pracovní/osobní den a aplikace, bez kterých se neobejde. Nebudou chybět chytré úkolovníky, aplikace zaměřené na psaní, blokování sociálních sítí či meditaci.

13:00 – 13:45 iPad only (Jura Ibl)

Na začátku roku se Jura rozhodl přenést svůj digitální život na iPad. Pokud vás podobný krok láká a chcete vědět výhody i nevýhody, tahle přednáška je přímo pro vás. Dozvíte se nejen praktické věci kolem iPadu samotného, ale pustíte se i do práce s konkrétními aplikacemi. Největší pozornost bude věnovaná Paperu by 53 a využití iPadu jako náhrady papíru, ale dostane se i na další oblasti a slepé uličky, kudy cesta zatím nevede.

14:00 – 14:45 Bezpečnost a digitální identita (Honza Kučeřík)

Mobilní telefon a tablet je dnes pro většinu z nás tím nejosobnějším a nejintimnějším zařízením. Mnohdy jim svěřujeme daleko více informací, než našim nejbližším. Staly se z nich zpovědnice a úložiště našich tajemství. Ve svém životě se budete mnohokrát muset rozhodnout komu důvěřovat. Honza vám ukáže komu a proč důvěřuje on, a jak v iOS světě funguje digitální identita, která vám může ušetřit spoustu času například při komunikaci s úřady.

15:00 – 15:45 Vymáčkněte z Macu maximum (Martin Světlík)

Váš jablečný počítač toho zvládá více, než tušíte. Staňte se profesionálem a ovládněte klávesové zkratky, virtuální plochy anebo pronikněte do tajů terminálu. Po krátké přednášce budete schopní nejen rychleji pracovat s Macem, ale také si jej přízpůsobit a zapojit do firemního prostředí.

16:00 – 16:45 Jak na střih videa na Macu (Kamil Chudačík)

Potřebujete občas postříhat nějaké video a nejste profesionální střihači? Na co ještě stačí bezplatné iMovie a na jaký typ projektu je již potřeba Final Cut Pro X? Ukážeme si oba v praxi a vysvětlíme si na příkladech, kdy který potřebujete.

Registrace

    * takto označená pole jsou povinná    Základní on-line vstupné 1490 KčVIP 2990 KčBezplatný vstup na doprovodný program


    Hlavní mediální partner:

    Další partneři: