On-line Apple konference iPure 2021

On-line Apple konference

iPure konference mají tradici, kterou nechceme přerušit ani v době pandemie. Proto jsme pro vás na 23. března 2021 od 9:00 do 17:00 připravili on-line ročník zaměřený na efektivní práci na dálku s Apple produkty. Příchod nových procesorů Apple M1, postupné propojování světa iPadOS a macOS a nové výzvy pro nás znamenají řadu témat, která si zaslouží zodpovědět.

O čem a pro koho konference je?

Ústředním tématem konference je efektivní práce na dálku s využitím Apple technologií. Je jedno jestli preferujete iPhone, iPad nebo Mac, naši cílem je pomoci vám lépe a efektivněji zvládat práci na dálku. Zaměříme se na nové možnosti práce s daty, výběr vhodných technologií a zejména praktické rady pro spokojenější, efektivnější a uspokojivější práci na dálku.

Konference je určena všem, kteří chtějí zvýšit svou efektivitu. Je jedno jestli s Apple produkty začínáte nebo je používáte dlouhodobě. Doba před nás klade nové výzvy spojené s prací na dálku v roce 2021 a možnosti Apple produktů se za poslední rok výrazně proměnili. Proto věříme, že každý si najde svou porci užitečných informací.  

Kdy, kde a za kolik?

Konference proběhne 23. března 2021 od 9:00 do 17:00 v on-line podobě prostřednictvím platformy ZOOM. Účastníci konference budou mít k dispozici nejen živě streamované přednášky, ale i možnost klást prostřednictvím chatu otázky prezentujícím. Na konci každého 45 minutového bloku počítáme s prostorem na jejich zodpovězení.

Základní vstupné na celodenní konferenci je 1590 Kč. V jeho ceně je obsažen on-line přístup k celému programu s možností pokládat dotazy přednášejícím.

Nabízíme i možnost neúčastnit se on-line, ale zakoupit pouze záznam konference za 1290 Kč.

K dispozici je i zvýhodněný balíček on-line účasti a přístupu k záznamu akce za 1990 Kč.

 

Program

9:00 – 9:45 Nová role iPadů a Maců po příchodu procesorů M1 (Filip Brož)

S příchodem procesorů Apple M1 se začaly světy iPadů a Maců výrazně přibližovat. Jaká je role počítačů a jaká je role tabletů ve strategii Applu? Pro koho je které řešení vhodnější a kdy zvolit jedno nebo druhé? Pojďme se podrobněji podívat na to, kam Apple se svými produkty směřuje. 

10:00 – 10:45 Digitální minimalismus s iPadem (Jan Pražák)

Jedním z definujících prvků iPadů a iPadOS je minimalismus a důraz na optimalizaci a maximální soustředění na aktuální úkol. Honza Pražák pro vás má připravené postupy a tipy pro to, jak využít digitálního minimalismu pro zvýšení efektivity práce.

11:00 – 11:45 Mac s procesorem M1 či Intel (Vláďa Janeček)

Nové procesory M1 zamotali při svém uvedení hlavu nejen uživatelům, ale i řadě odborníků. V čem jsou jiné a nakolik mění pohled na IT? Jsou vhodné pro všechny uživatele nebo má smysl dál uvažovat o počítači s procesorem Intel? Jaké kompromisy a omezení aktuálně procesory M1 znamenají? 

Polední přestávka

13:00 – 13:45 Týmová práce na dálku (Roman Maštalíř)

Jak řídit startup na dálku, jaké nástroje používat pro komunikaci v týmu, sdílení poznámek, o to vše a mnoho dalšího se podělí Roman Maštalíř, CEO startupu Eventee.

14:00 – 14:45 Efektivní digitální komunikace (Jan Březina)

Připadáte si zahlcení všemi emaily, zprávami, sociálními sítěmi a digitální komunikací v nejširším slova smyslu? Máme pro vás konkrétní postupy, tipy a triky, jak tento problém vyřešit.

15:00 – 15:45 Bezpečný digitální světě s Apple produkty (Jan Březina)

Jak se v Apple světě vypořádat s hackery, viry, malwarem, ramsomwarem a další digitální havětí, která na nás v digitálním světě číhá? Jak se bránit a jak případně řešit roblémy spojené s bezpečností a ochranou soukromí?

16:00 – 16:45 10 zásad pro on-line jednání a výuku (Jiří Matějka)

On-line schůzky, jednání, konference nebo výuka se staly nečekanou součástí našich životů. Jak se s tímto novým fenoménem vypořádat technicky, prakticky i sociálně? Jirka Matějka pro vás má 10 zásad, které vám pomohou tuto novou dovednost zvládnout. 

 

Registrace

    * takto označená pole jsou povinná    Základní on-line vstupné 1590 Kč vč. DPHOn-line + záznam 1990 Kč vč. DPHPouze záznam 990 Kč vč. DPH